newbeetle.pl Strona Główna newbeetle.pl
FORUM NEW BEETLE CLUB POLAND

FAQFAQ  SzukajSzukaj  Mapa GoogleMapa Google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprzedam Vw New Beetle 1.8Turbo USA 2003rok
Autor Wiadomość
christopherek 

Otrzymał 9 piw(a)
Wysłany: Pon Lip 10, 2017 2:28 pm   Sprzedam Vw New Beetle 1.8Turbo USA 2003rok

Jak w temacie sprzedam pięknego czerwonego New Beetle z 2003 roku.Auto jak większość wie odkupiłem z forum od Turbogarbus po duzych naciskach z mojej strony,Władek niespecjalnie chciał go sprzedać :-P .Autko ma sporą historię na forum począwszy od eksploatacji przez Turbogarbus kończąc na mnie.Jak wiadomo miałem drugiego 1.8T i wiele rzeczy przełożyłem do czerwonego żeby uzupełnic braki-jakies plastiki,gumeczki,zaślepki,antena ori itp.Autko przy zakupie od Władka miało orzebieg ok 100tys km,obecnie ma 107tys.Służy głownie żonie na dojazdy do pracy,czasem wieczorami na wypad na Starówkę.Historia napraw zrobionych przez mnie jest długa,część rzeczy wypisanych jest w moim temacie na forum.Po zakupie włożyłem w auto ponad 3tyś zł żeby było wszystko jak należy.W chwili obecnej za 3tys km będzie do zmiany olej,filtry.Można się pokusić o zmianę filtra od układu evap który dokładam do auta gdyż nie odpowietrza zbiornika paliwa przy tankowaniu i często odbija pistolet.Nie ma to żadnego wpływu na pracę silnika.To w sumie jedyny mankament od strony technicznej.auto jest żwawe,ładnie wkręca się na obroty,nie dymi,nie dławi się,oleju od wymiany przez 7tys km nie wziął nawet grama.Wnętrze zadbane,tapicer naprawił boczek fotela kierowcy,uzupełnił gąbkę i wszył nową skórę.Nagłośnienie Monsoon gra bardzo ładnie(dla niewtajemniczonych fabrycznie 8 głośników i wzmacniacz),dołożyłem pod fabryczne radio drugi wzmacniacz i 12"glośnik w skrzyni szczelinowej Focal który za dopłatą moge dołożyć lecz dla większości uzytkowników Monsoon w pełni robi robotę.W środku wszystko co elektryczne działa,klimatyzacja bardzo ładnie chłodzi,nie śmierdzi z niej(odgrzybiona),fotele grzeją,szyberdach przy 160km/h sam się domyka,aktywna lotka podnosi sie przy 80km/h.Dla bojących się automatu skrzynia sprawna,ma wymieniony olej,filtr,nowa uszczelka(za dopłatą mogę dorzucić drugą taką samą skrzynię wymontowaną ze Snap Orange-również bardzo ładnie pracowała),skrzynia nie szarpie,ładnie zmienia biegi,kickdown robi natychmiastowo.Z zewnątrz brzydka jest jedna przednia lampa,lecz nie zmieniałem jej bo jest ori usa czyli bez postojówki a w Beetlu którego na części rozbierałem akurat ta lampa była założona z EU.Poza tym słupek od strony kierowcy jest jakby przepolerowany lakier i przydałoby się to wymalować.osobiście mi nie przeszkadzało ale dowiadywałem się u lakiernika i cały koszt to 300zł.Oczywiście na takie naprawy cenę opuszczę.Poza tym progi całe,nie mają rdzy,lewarkiem spokojnie można auto podnosić.Autko ma przyciemnione wszystkie szyby(ze zdjęc z USA wynika że tam juz miał to robione)w lato przydatne gdyz tak się nie nagrzewa.Beetla mogę sprzedać na kołach które są na zdjęciu,moge rownież zamienic i założyć pomaranczowe z rozebranego Sna Orange,mam również zimówki po przebiegu 1000km,może ciut więcej.Ogólnie jest to wersja którą bardzo cięzko znaleźć a w takim stanie graniczy z cudem.Sprzedaję auto-powód prozaiczny-chcemy takiego tylko cabrio.Do auta mam wiele części zamiennych typu turbo,wtryski,przepływka,cewki itp które też mogę dorzucić(kwestia dogadania).Auto widać że miało jakąs przygodę z lakiernikiem gdyż na zderzaku z tyłu lekko równi się odcień,auto proste,nie spawane,podłoga nie ruszona,podłużnice całe,nie ruszane,nie pordzewiałe.Beetelek sztywny,nie wytrzęsiony,będzie dawał jeszcze wiele frajdy z jazdy.Jako bonus dodam co może nie każdy wie,otóż wersja z usa ma turinę k03s co oznacza że tak naprawdę jest to wersja 180km zdławiona programem,wystarczy dory tuner który ogarnia auta w automacie i po sofcie mamy 200KM.Mój tuner nie miał jak zrobic bbadania mocy hamownią typu Dynomet więc beetle został seryjny czyli 150KM.Auto jest nietuzinkowe,zwraca uwage na ulicy,polecam z czystym sumieniem.Cena wyjściowa za auto to 18,900zł do negocjacji na miejscu.Oczywiście do auta mam 2 kluczyki,kartę pojazdu i jakieś tam książęczki.Samochód jutro będzie miał robiony przegląd,ubezpieczenie jest ważne tak więc wsiadać i zapraszam na oględziny

do auta dokładam równiez na zimę gumowe dywaniki dopasowane do tego modelu(na lato założone ori usa welury z pomarańczowego)
a tu koła na których moge ewentualnie sprzedac auto zamiast srebrnych

kontakt do mnie 506 906 706,auto można obejrzec w Warszawie dzielnica Rembertów,ewentualnie moge podjechac na inna dzielnice jak będę się kręcił.Na wszystkie pytania postaram sie odpowiedzieć,wiele wiem o tym aucie,zapraszam na oględziny
wyposażenie:
- elektryczne szyby(domykane i otwierane z kluczyka)
_elektryczne lusterka grzane,
-elektryczny szyberdach
-wspomaganie kierownicy,
-centralny zamek
-klimatyzacja
-skórzana tapicerka(głębsze fotele),podgrzewana
-radio Moonson ze wzmacniaczem i zmieniarką w podłokietniku
itp
VIN
3vwcd21cx3m442093

[ Dodano: Pon Lip 10, 2017 3:27 pm ]
link
https://www.otomoto.pl/of...6yYXz1.html#_=_
Ostatnio zmieniony przez christopherek Pon Lip 10, 2017 2:46 pm, w całości zmieniany 4 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta

kasia.beetle 

Otrzymał 9 piw(a)
Wysłany: Pon Lip 10, 2017 6:56 pm   

TurboGarbus bierz automat !! :>

TurboGarbus 

Otrzymał 63 piw(a)
Wysłany: Pon Lip 10, 2017 11:23 pm   

kasia.beetle, żałuje bardziej że nie mogę go odkupić teraz niż wtedy co go sprzedałem <wnerw> eh... łezka w oku się kręci... wiedziałem że będzie na sprzedaż i astro-gniota wystawiłem na sprzedaż KLIK ale i tak i tak nie odkupię bo od września idziemy do szkoły i brak drzwi z tyłu dyskwalifikuje garba... no chyba że szybciej budowę skończę budowę niż christopherek, sprzeda <rotfl>

Ale generalnie polecam z czystym sumieniem. Nie dość że ładny jak żadny to jeszcze dwóch psycholi go dopieszczało i piniędzy nie załowało:)
Ostatnio zmieniony przez TurboGarbus Pon Lip 10, 2017 11:25 pm, w całości zmieniany 3 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta

kasia.beetle 

Otrzymał 9 piw(a)
Wysłany: Wto Lip 11, 2017 11:04 am   

Uuu no to widzisz, nie fajnie <szok>

Widać że maga zadbany :)

christopherek 

Otrzymał 9 piw(a)
Wysłany: Pon Lip 17, 2017 10:26 pm   

z racji tego iż czeka na mnie auto cena w dól 16.900

[ Dodano: Sob Sie 05, 2017 1:22 am ]
autko odjechało od nas dziś tzn wczoraj już <beczy> <beczy> <beczy>