newbeetle.pl Strona Główna newbeetle.pl
FORUM NEW BEETLE CLUB POLAND

FAQFAQ  SzukajSzukaj  Mapa GoogleMapa Google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kącik śląski Ymila
Autor Wiadomość
Konto 1
[usunięty]

Wysłany: Nie Cze 05, 2016 11:30 pm   

the_undertaker napisał/a:
Kto pierwszy ten szybszy ;)

http://allegro.pl/volkswa...6018716702.html

Fajnie że ci się przypomniało .... kiedy (chociaż) te piwko postawisz za spojler który Ci wysłałem ?? ?
Chyba że to tak miało być ??
Postaw piwo autorowi tego posta

the_undertaker 
DEADMAN INC.

Otrzymał 296 piw(a)
Wysłany: Nie Cze 05, 2016 11:48 pm   

A co przepraszam miało mi się przypomnieć w związku z tym co wrzuciłem??

Piwo i to niejedno mogło być już choćby w Czechach, ale to musimy się traktować jak ludzie a nie jak "szpiedzy tego małego kurdupla z..." jak to zostaliśmy określeni przez pewną osobę (której też nomen omen nic nie zrobiliśmy). Jak będziemy traktowani jako zło konieczne, choć nikomu chyba za skórę nie zaszliśmy z Danusią, to na piwo chyba nie będzie już okazji.

I co masz na myśli, że "tak miało być". Za sam spoiler chyba jesteśmy rozliczeni. Jeżeli mnie pamięć zawodzi to proszę wyprowadź mnie z błędu żeby nie było, że i jak kogoś na kasę "zrobiłem". Piwo zaś jestem ciągle krewny Tobie.

Konto 1
[usunięty]

Wysłany: Pon Cze 06, 2016 12:00 am   

z tym rozliczeniem to jakoś tego nie odczułem ... w Czechach nie przypominam sobie okazji że chciałeś " postawić piwko" a Danusi proszę nie mieszaj do tego bo to BARDZO INTELIGENTNA I SYMPATYCZNA KOBIETA!!!

the_undertaker 
DEADMAN INC.

Otrzymał 296 piw(a)
Wysłany: Pon Cze 06, 2016 12:11 am   

1. Jesteśmy rozliczeni czy nie, nie krępuj się żebyś mi również nie zarzucał, że i ja Was oszukałem na pieniądze. Sprawa jest stara i teraz już nie pamiętam czy płaciłem Tobie czy nie (mam przekonanie, że tak) zaś historia moich przelewów niestety tak daleko nie sięga. Jak macie do mnie jakiś problem to podaj konto i oddam pieniądze raz jeszcze, proszę bardzo. Dziwne tylko, że się nie upominałeś przez te lata?!
2. W związku ze stawianiem piwa w Czechach - ot napiszę wprost - nie będę się narzucał osobom, które nie chcą nas oglądać i z nami przebywać.
3. Obawiam się, że moja BARDZO INTELIGENTNA I SYMPATYCZNA KOBIETA/żona może bardzo szybko przestać być taka sympatyczna i inteligentna gdyż aż ją roznosi żeby napisać co o Waszym zachowaniu myśli ;)
Ostatnio zmieniony przez the_undertaker Pon Cze 06, 2016 12:13 am, w całości zmieniany 1 raz  

Konto 1
[usunięty]

Wysłany: Pon Cze 06, 2016 12:18 am   

Daruj sobie... :] Pozdrów Danusię i Dzieciaki.

the_undertaker 
DEADMAN INC.

Otrzymał 296 piw(a)
Wysłany: Pon Cze 06, 2016 12:20 am   

Przychodzisz tu prowokować czy jak?

madziara 

Otrzymał 36 piw(a)
Wysłany: Pon Cze 06, 2016 10:23 am   

Widzę że zaczynają sie wypominanki...........A więc pisze do Ymila.
W Węgierskiej Górce otrzymałam od Was w prezencie koszulkę. Otrzymałam w prezencie, ale ostatnie obserwacje spowodowały, że zaczynam się bać, że ktoś mi to wypomni, a co gorsza nazwie mnie złodziejem. W związku z powyższym, bardzo proszę Cię Ymil, o przesłanie mi danych do konta, gdzie mogłabym przesłać moją zaległość. W przypadku, jeśli owych danych nie otrzymam, kwotę prześlę na Dom Dziecka z dopiskiem "Od Ymila". Z mojej strony obiecuję, że po uregulowaniu wobec Ciebie należności,, nie nazwę Ciebie złodziejem, tak jak to Ty uczyniłeś w stosunku do Krzyśka.
Żadnej dyskusji w temacie nie podejmuję, bo nie zamierzam się zniżać do pewnych poziomów. Możesz po mnie pojechać, co zapewne uczynisz, mam to gdzieś.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Wiola
WUJ SAM 

Otrzymał 137 piw(a)
Wysłany: Pon Cze 06, 2016 11:21 am   

zombie powiedział/ napisał/a:
"szpiedzy tego małego kurdupla z..."

Żenada ... Mimo wszystko Tomku życzę Ci jak najlepiej
Ostatnio zmieniony przez Piwek Pon Cze 06, 2016 11:35 am, w całości zmieniany 1 raz  

Konto 1
[usunięty]

Wysłany: Pon Cze 06, 2016 11:28 am   

Ale napinka... Magdziu co wiesz o tej sytuacji ?!
Chodziło mi by przypomnieć twemu koledze że coś mu pamięć zawodzi a nie że Ty czy ktokolwiek inny ma mi zwracać pieniążki za prezenty.
Zapewniam Cię że wiem co to jest prezent a i wiem co to jest też umowa "postawisz flaszkę przy okazji i będziemy kwita" i nie chodzi mi tu o tą flaszkę ale o pewne zasady... Ja na ten przykład wiem ile na przykład znaczy słowo "dziękuje" a kolega Twój nawet tego nie zrobił więc o czym ty mi tu piszesz ?! Nie jesteś w temacie ....
Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

the_undertaker 
DEADMAN INC.

Otrzymał 296 piw(a)
Wysłany: Pon Cze 06, 2016 11:40 am   

Wiesz co, po 3 latach od faktu to sobie teraz kalumnie możesz rzucać, kiedy druga strona uważała sprawę dawno za zamkniętą i wymazała ze swojej pamięci jak i cyfrowej wszelkie info o zaistniałej sytuacji. Ot po prostu po tym czasie nie mam jak udowodnić tego, że się rozliczyliśmy więc podaj z łaski dane do przelewu, zrobię go i pójdziemy swoimi drogami. Nie chcesz podać to widać albo się jednak rozliczyliśmy, albo Tobie wygodniej insynuować, że ktoś jest oszustem niż się rozliczyć.
Jest mi niezmiernie przykro, że XXX ludzi na tym forum w pręta Cię zrobiło, oszukało... OKRADŁO. Obraziliście się na nas to OK, taka Wasza wola. Poszliście w swoim kierunku i dla nas wszystkich chyba najlepiej będzie jak przestaniemy sobie wchodzić w drogę i tyle.

Piwek 
wredna menda

Otrzymał 377 piw(a)
Wysłany: Pon Cze 06, 2016 11:55 am   

...zaraz/niebawem zrobię PORZĄDEK...

Piwek
piwek@newbeetle.pl

dorphy 

Otrzymał 60 piw(a)
Wysłany: Pon Cze 06, 2016 12:07 pm   

Chciałem coś kupić, a tu takie kwiatki w temacie. Nie usuwaj Tomku, bardzo dobrze się takie "kryminały" czyta. Może warto takie sprawy załatwiać telefonicznie, ewentualnie na PW, a nie tu epatować swoimi "krzywdami"? Ludzie na forum rejestrują się prawie codziennie i takie rzeczy muszą czytać?

Teraz jeżdżę francuzem V6 nside

Danuś 

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: Pon Cze 06, 2016 5:22 pm   

Masz ci los, ja dopiero co się zarejestrowałam a tu taka przykra sprawa. Nie wiem jak to z tym zderzakiem było,ale trudno mi sobie wyobrazić że mój mąż komuś za coś nie zapłacił...ale jeśli nawet tak się zdarzyło wystarczyło wspomnieć ześmy coś winni, wkońcu nie oczekujemy od nikogo prezentów..... Ymil dziękuję Ci ... z wrażenia przypomniało mi się że jestem Biskupowi winna za fajki, które kupił mi w Pszczewie... oddam przy najblizszej okazji, umknęło mi ... <szok> a co do Czech... skoro już mój ślubny palnął... to decyzja o wyjezdzie zapadła spontanicznie i w głównej mierze podyktowana była sympatią nie do Czechów a właśnie do naszej śląskiej części braci beetlowej, w szczególności, że bardzo ubawiłam się w Węgierskiej Górce... niestety ale nie będę ukrywać, mojego rozgoryczenia po tym wyjeżdzie... jeśli zamierzeniem było żebym więcej na czeski zlot nie przyjechała... to się udało w 100 % ... mało tego na śląskie eventy też czuję się nieproszona i nie zamierzam wkur... organizatorów i ich sympatyków swoją obecnością.... przykre to ale prawdziwe, a jeśli ktoś coś do mnie ma, co mogłoby wytłumaczyć takie a nie inne zachowanie wobec mojej osoby to zapraszam aby się wyłuszczył w cztery oczy, tudzież uszy, cenię sobie osoby mające jaja aby powiedziec prosto co myślą, i jeśli tylko trafi się okazja abym mogła zrobić to samo to napewno skorzystam...i nie po to, żeby komuś przykrość sprawiać czy dążyć do wojny, a dla spokoju mojego sumienia. (choć przy powyższej deklaracji nieuczestniczenia w śląskich eventach będzie to niezmiernie trudne) Starałam się stać obok niedotyczących mnie spraw i nieporozumień na forum, ale jak widać rykoszetem mnie objęły...

Jola11 

Otrzymał 26 piw(a)
Wysłany: Pon Cze 06, 2016 6:03 pm   

Piwek napisał/a:
...zaraz/niebawem zrobię PORZĄDEK...

ZRÓB załóż nowy temat "Kącik Yimila"
miejsce do wylewania frustracji, żali i pretensji - nie trzeba będzie szperać po forum. :)

Wejdziemy, poczytamy, pocieszymy, przytakniemy.......
Ostatnio zmieniony przez Jola11 Pon Cze 06, 2016 6:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Piwek 
wredna menda

Otrzymał 377 piw(a)
Wysłany: Pon Cze 06, 2016 10:32 pm   

A ja myślałem, że sprowokować Joli się nie da...a tu proszę. I tu wielkie uznania dla WIELKIEGO Ymila, bo trzeba przyznać, że studia magisterskie by były krótkie... Trzeba mieć co najmniej doktorat...

No ale za sprowokowanie madziary... to już nie w kij dmuchał... "Profesorze"...

Piwek
piwek@newbeetle.pl

Automat 

Otrzymał 11 piw(a)
Wysłany: Pon Cze 06, 2016 10:50 pm   

jakoś tak samo mi się nasunęło

Dwie rzeczy są nieograniczone - wszechświat i ludzka głupota.
Co do tego pierwszego nie mam jednak pewności.
Albert Einstein <brawo>

[ Dodano: Pon Cze 06, 2016 10:54 pm ]
Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna.
Stephen King

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Łooo Matko, Pocisk85
Danuś 

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: Pon Cze 06, 2016 11:21 pm   

No to moze jakiś wątek typu " ulżyj sobie" ?? <rotfl> <rotfl> <rotfl> <rotfl>
 Autor postu otrzymał 2 piw(a)

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
TurboGarbus, Automat
TurboGarbus 

Otrzymał 63 piw(a)
Wysłany: Wto Cze 07, 2016 12:15 am   

Proponowałem... nie dało rady. Co chwilę w nowym miejscu rozpoczyna się ta sama historia. Akurat mam ten zaszczyt że do żadnego z "gangów" nie należę, to zaczyna mnie ta sytuacja trochę irytować. Który to już wątek z kolei został "zaśmiecony" praniem prywatnych brudów na publicznym forum? Jest miło i przyjemnie, ludzie tutaj sobie na wzajem pomagają, zarówno wirtualnie jak i w realu. Więc skoro już wiemy że wirtualnie sobie pogadaliście, to teraz pogadajcie w realu i podajcie sobie dłoń lub przynajmniej załatwcie co macie do załatwienia żeby niezainteresowani nie musieli w tym uczestniczyć.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Jola11
yanucha

Otrzymał 37 piw(a)
Wysłany: Wto Cze 07, 2016 12:23 am   

Turbo, dobrze prawisz. Temat ciekawych ogłoszeń części i akcesoriów do beetla totalnie zaśmiecony. Piffek wyczyść temat, albo przenieś do innego działu :[

Jola11 

Otrzymał 26 piw(a)
Wysłany: Wto Cze 07, 2016 12:24 am   

Danuś napisał/a:
No to moze jakiś wątek typu " ulżyj sobie" ?? <rotfl> <rotfl> <rotfl> <rotfl>

Dobre :ok i RING na zlotach jako nowa dyscyplina :) :-P

madziara 

Otrzymał 36 piw(a)
Wysłany: Wto Cze 07, 2016 8:50 am   

Piwek napisał/a:
A ja myślałem, że sprowokować Joli się nie da...a tu proszę. I tu wielkie uznania dla WIELKIEGO Ymila, bo trzeba przyznać, że studia magisterskie by były krótkie... Trzeba mieć co najmniej doktorat...

No ale za sprowokowanie madziary... to już nie w kij dmuchał... "Profesorze"...

No widzisz Piwku, zbierało się, zbierało, aż w końcu ulało. Ja już po zlocie w Czechach byłam bardzo zniesmaczona, ale.......powiedziałam sobie, a nie moja sprawa, nie mój cyrk, głosu nie zabieram. A powiem, że z takim obrabianiem tyłków to ja jeszcze nigdy się nie spotkałam.Tylu aluzji pod kontem innych osób nigdy nie słyszałam. Na moje nieszczęście miałam okna od pokoju, które wychodziły prosto na palarnię i na ogródek. Uwierzcie, nasłuchałam się prze okrutnie. Nie będę powtarzać , bo i po co, ale moje zdanie o wielu osobach drastycznie się zmieniło. I siedziałabym cicho, gdyby nie ostatnia sytuacja. Wypominanie jakiś tam rzeczy sprzed trzech lat??????Na forum , publicznie ? I jak sam Ymil powiedział, nie o kasę chodzi. A zgodzę się z tym, bo nie o kasę, a o wprowadzanie zamętu i złej atmosfery. Wiem to, bo jedna osoba mi osobiście powiedziała, że zrobi wszystko, żeby klub i forum rozpieprzyć. Ja nadal nie chcę się mieszać w sprawy osobiste, nie obchodzi mnie, kto z kim i dlaczego. Ale dobro klubu i forum leży mi na sercu. Forum jest stworzone głównie po to, żeby pomagać, i myślę że tak jest. Również Ci, co wprowadzają zamęt, niejednokrotnie pomoc otrzymali. Mam propozycję, idźcie sobie oddychać swoim powietrzem, dajcie Nam oddychać swoim powietrzem. Będziecie potrzebowali pomocy, zapraszamy, z całą pewnością pomożemy.
Osoby postronne bardzo przepraszam, że muszą to wszystko czytać i tym samym stały się świadkami tej dyskusji. Od tej pory sama osobiście będę naciskać administrację forum, jak tylko pojawią się prywatne spory, aby usuwać posty i odsyłać do wyjaśniania sobie na PW.

Na koniec Piwku prośba do Ciebie, przenieś całą tą dyskusję do odrębnego tematu, bo to tutaj,to jakby nie w tym temacie

edit techniczny by Wuj Sam
Ostatnio zmieniony przez WUJ SAM Wto Cze 07, 2016 11:45 am, w całości zmieniany 2 razy  

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
WUJ SAM
Piwek 
wredna menda

Otrzymał 377 piw(a)
Wysłany: Wto Cze 07, 2016 9:33 am   

Podzieliłem i chwilowo nie usunę... poczekam, aż wylejecie wszystko.
Następnie temat zniknie w czeluściach archiwum administracyjnego... na 4 ever...

A "chudemu" i tak nie uda się roz... Niestety będziemy trwać, tyle, że w milszej atmosferze, bez obietnic bez pokrycia, bez 6-ciu pREZESÓW, bez szarpaka...

Czy mnie dziwią słowa madziary (odnośnie obgadywania) ?? Nie... Bo co taki jeden mały z drugim są w stanie innego zrobić, jak za nich ktoś tego nie zrobi...

A szkoda, bo bardzo sobie ceniłem współpracę z Ymilem, Zombim, Kiloffem, Futrzakiem (wymieniłem wszystkich) i żadnemu z nich niczego nie zrobiłem. Co do "świętej krowy"... to psychologiem nie jestem i chorych, niespełnionych ambicji leczyć nie umiem... Ale teraz mam nadzieję, że ktoś pomoże rozwinąć skrzydła... tylko pilnujcie, bo sam nie da rady.

Piwek
piwek@newbeetle.pl

konto 3

Otrzymał 114 piw(a)
Wysłany: Wto Cze 07, 2016 11:19 am   

Ciekawe, że jeździcie sobie tutaj po osobie, której praktycznie każdy z Was coś zawdzięcza .
Co dziwnego w tym, że osoba oszukana dochodzi swoich praw?
Obojętnie czy chodzi o kilka tysięcy czy o parapet?
Teksty, że się nie pamięta czy się zapłaciło ?? Kolejne "żenua"

Co do słów
WUJ SAM napisał/a:

To proszę Cię ogarnij się chłopie i kontroluj chociaż kto co i kiedy powiedział OK?

Poza tym sam fakt świadczy o tym , że szpiedzy bez honoru byli z zlocie .

Wiola 

Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: Wto Cze 07, 2016 11:42 am   

Hmmm...skoro już traki temat... to może i ja powinnam wylać swoje przemyślenia, żale,spostrzeżenia i co tam jeszcze...
Poruszę wątek "Czeski" ponieważ byłam tam , widziałam i słyszałam różne rzeczy o których nie chciałam mówić i pamiętać ale jednak, a niech tam... "szpiedzy tego małego kurdupla z..." hmm ja nawet nie znam osoby, która jak się tu dowiaduję to powiedziała ale w związku z tym iż byłam w Czechach i czułam się taka trochę " obca " , nie z tej drużyny , nie z tego kółka wzajemnej adoracji , to rozumiem że te słowa były skierowane również do mnie. Chciałabym zatem wszystkim zainteresowanym wyjaśnić iż ja, Wiola , posiadam swoją własną wolną wolę i swój rozum , swoje prywatne myśli i nikt ( choćby to był sam prezydent a nie tylko prezes ) nie jest mi wstanie narzucić tego co mam robić , gdzie jeździć z kim się spotykać a z kim nie a już na pewno nie jestem marionetką w czyichś rekach żeby można mnie było wysyłać na przeszpiegi...
Pojechałam na Czeski zlot żeby spotkać się z ludźmi, których lubię , szanuję i z którymi fajnie bawiłam się na innych zlotach oraz żeby raz jeszcze po Węgierskiej Górce spróbować pokazać że najlepiej , najfajniej i najprzyjemniej jest jak jesteśmy zjednoczeni ...no cóż jak widać nie udało się , niektórzy tego nie chcą więc już więcej nie będę się nikomu narzucać ze swoim towarzystwem :(

Druga sprawa
madziara napisał/a:
I jak sam Ymil powiedział, nie o kasę chodzi. A zgodzę się z tym, bo nie o kasę, a o wprowadzanie zamętu i złej atmosfery.

podpisuję się pod tym stwierdzeniem gdyż już wcześniej wychodziły niemiłe tematy na forum i z tego co wiem został stworzony do tego typu spraw osobny temat i Ymil o tym wie, więc skoro takie dziwne i faktycznie stare sprawy wychodzą w całkowicie nie do tego stworzonym miejscu na forum to mam wrażenie , że jest to robione specjalnie i tylko po to żeby właśnie zasiać zamęt, żeby nas sprowokować i nie wiem i nie rozumiem czemu rozwalić coś czego kiedyś ludzie tak robiący sami byli częścią i co stworzyli. Smutne to...

Brakuje mi niektórych osób na naszych zlotach ale też uważam że nic na siłę więc jeżeli ktoś nie chce być częścią naszej super gromadki to uszanujmy to
Jest nas wystarczająco dużo pozytywnie zakręconych osób, z którymi zloty i inne spotkania są cudowne i tak trzymajmy :)
Idźmy na jakość nie na ilość :) Amen

Automat 

Otrzymał 11 piw(a)
Wysłany: Wto Cze 07, 2016 11:45 am   

zombie napisał/a:
Ciekawe, że jeździcie sobie tutaj po osobie, której praktycznie każdy z Was coś zawdzięcza .
Co dziwnego w tym, że osoba oszukana dochodzi swoich praw?
Obojętnie czy chodzi o kilka tysięcy czy o parapet?
Teksty, że się nie pamięta czy się zapłaciło ?? Kolejne "żenua"

Co do słów
WUJ SAM napisał/a:

To proszę Cię ogarnij się chłopie i kontroluj chociaż kto co i kiedy powiedział OK?

Poza tym sam fakt świadczy o tym , że szpiedzy bez honoru byli z zlocie .

Odpowiedz do tematu